Hasonlítsa össze az árakat és takarítson meg!

Scandic

Szürke buklé sarokkanapé (bal oldali) Roxy Scandic

5.0
(1 üzlet)

Legalacsonyabb ár:

758 970 Ft

Összehasonlítva:

1 üzlet

Expressz szállítás
Ellenőrzött üzlet
14 nap visszatérítés

ÁRÖSSZEHASONLÍTÁS

Üzlet Ár Elérhetőség
bonami.hu
758 970 Ft
Raktáron

Termékinformáció: Szürke buklé sarokkanapé (bal oldali) Roxy Scandic

A Scandic Roxy moduláris kollekcióval letisztult, egyszerű ülőalkalmatosságot vihetsz a nappalidba.A buklé kárpit már első látásra a kényelem és a puhaság érzetét kelti.A moduláris rendszernek köszönhetően a térhez és a te igényeidhez igazodó kanapét hozhatsz létre - legyen az sarok, U-alakú vagy extra hosszú. A modulok az alsó csatlakozórendszernek köszönhetően minden oldalról vizuálisak, így akár külön-külön, fotelként is használhatod őket.

A terméket Szürke buklé sarokkanapé (bal oldali) Roxy Scandic a(z) előre összeállított moduláris kanapék kategóriában vásárolhatja meg az bonami.hu online áruházban 758 970 Ft áron.

PODOBNÉ PRODUKTY

GYAKRAN FELTETT KÉRDÉSEK

A(z) Szürke buklé sarokkanapé (bal oldali) Roxy Scandic termékhez a(z) SCANDIC márkától.

Ezen az oldalon gyors válaszokat talál a Szürke buklé sarokkanapé (bal oldali) Roxy Scandic termékhez és tanácsokat is nyújt, hogyan válasszon előre összeállított moduláris kanapék termékeket. Az árakat több e-shopból hasonlítjuk össze és rendszeresen frissítjük azokat.

Mennyibe kerül a Szürke buklé sarokkanapé (bal oldali) Roxy Scandic?

Jelenleg a Szürke buklé sarokkanapé (bal oldali) Roxy Scandic terméket már 758 970 Ft-ért vásárolhatja meg. Több e-shopból összehasonlítjuk az ajánlatokat (1 üzlet), így könnyen kiválaszthatja a legjobb árat és üzletet. Javasoljuk, hogy kattintson az ajánlat részleteire – az ár és a rendelkezésre állás a nap során változhat az e-shopok készletének megfelelően.

Hol vásárolhat Szürke buklé sarokkanapé (bal oldali) Roxy Scandic?

A legolcsóbb ajánlatot általában az bonami.hu e-shopban találja, de javasoljuk, hogy hasonlítsa össze más üzleteket is az alábbi táblázatban. Az Az üzletbe gombra kattintva közvetlenül a terméket kínáló eladó oldalára jut.

Van-e Szürke buklé sarokkanapé (bal oldali) Roxy Scandic raktáron?

A rendelkezésre állás az eladótó függ. Az árösszehasonlítás táblázatban fent láthatja az egyes e-shopok aktuális állapotát. Ha Raktáron van feltüntetve, a terméket azonnal meg lehet rendelni.

Mi a(z) Szürke buklé sarokkanapé (bal oldali) Roxy Scandic EAN kódja?

A(z) Szürke buklé sarokkanapé (bal oldali) Roxy Scandic EAN kódja: 0649762185282. Az EAN hasznos a pontos termék azonosításához az üzleteken keresztül.