Hasonlítsa össze az árakat és takarítson meg!

Redken

Redken All Soft tápláló kondícionáló száraz és törékeny hajra 300 ml

5.0
(1 üzlet)

Legalacsonyabb ár:

8 670 Ft

Összehasonlítva:

1 üzlet

Expressz szállítás
Ellenőrzött üzlet
14 nap visszatérítés

ÁRÖSSZEHASONLÍTÁS

Üzlet Ár Elérhetőség
notino.hu
8 670 Ft
Raktáron

Termékinformáció: Redken All Soft tápláló kondícionáló száraz és törékeny hajra 300 ml

Redken All Soft, 300 ml, Hajkondicionálók nőknek, Kényeztesse fáradt és igénybevett haját egyetlen lépésben akár 15-ször fokozottabb ápolással! A Redken All Soft argánolajjal gazdagított kondicionáló száraz és töredezett hajra okos proteinkomplexumot tartalmaz, amely célzottan táplál és a hajtövektől a hajvégekig, valamint a hajszálak belsejében is kifejti hatását. Mindhárom szinten maximálisan táplálja a hajat. Emellett rangos magazinoktól háromszor is elnyerte a legjobb kondicionáló díját. Győződjön meg erről Ön is! Tulajdonságai: hidratálja és intenzíven nedvesíti a nedvességét vesztett hajat azonnal feloldja a gubancolódást helyreállítja a haj nedvességét Összetétel: proteines RTC komplexum – 3 proteint tartalmaz, amelyek pontosan ott fejtik ki hatásukat, ahol arra a hajnak leginkább szüksége van szójaprotein – bezárja a hajszálakba a nedvességet és textúrát ad arginin –...

A terméket Redken All Soft tápláló kondícionáló száraz és törékeny hajra 300 ml a(z) shampoo conditioner kategóriában vásárolhatja meg az notino.hu online áruházban 8 670 Ft áron.

GYAKRAN FELTETT KÉRDÉSEK

A(z) Redken All Soft tápláló kondícionáló száraz és törékeny hajra 300 ml termékhez a(z) REDKEN márkától.

Ezen az oldalon gyors válaszokat talál a Redken All Soft tápláló kondícionáló száraz és törékeny hajra 300 ml termékhez és tanácsokat is nyújt, hogyan válasszon shampoo conditioner termékeket. Az árakat több e-shopból hasonlítjuk össze és rendszeresen frissítjük azokat.

Mennyibe kerül a Redken All Soft tápláló kondícionáló száraz és törékeny hajra 300 ml?

Jelenleg a Redken All Soft tápláló kondícionáló száraz és törékeny hajra 300 ml terméket már 8 670 Ft-ért vásárolhatja meg. Több e-shopból összehasonlítjuk az ajánlatokat (1 üzlet), így könnyen kiválaszthatja a legjobb árat és üzletet. Javasoljuk, hogy kattintson az ajánlat részleteire – az ár és a rendelkezésre állás a nap során változhat az e-shopok készletének megfelelően.

Hol vásárolhat Redken All Soft tápláló kondícionáló száraz és törékeny hajra 300 ml?

A legolcsóbb ajánlatot általában az notino.hu e-shopban találja, de javasoljuk, hogy hasonlítsa össze más üzleteket is az alábbi táblázatban. Az Az üzletbe gombra kattintva közvetlenül a terméket kínáló eladó oldalára jut.

Van-e Redken All Soft tápláló kondícionáló száraz és törékeny hajra 300 ml raktáron?

A rendelkezésre állás az eladótó függ. Az árösszehasonlítás táblázatban fent láthatja az egyes e-shopok aktuális állapotát. Ha Raktáron van feltüntetve, a terméket azonnal meg lehet rendelni.

Mi a(z) Redken All Soft tápláló kondícionáló száraz és törékeny hajra 300 ml EAN kódja?

A(z) Redken All Soft tápláló kondícionáló száraz és törékeny hajra 300 ml EAN kódja: 3474636919970. Az EAN hasznos a pontos termék azonosításához az üzleteken keresztül.