Bosch
Bosch Porzsák GCM 12 SD-hez (2605411211)
5.0
(1 üzlet)
Termékinformáció: Bosch Porzsák GCM 12 SD-hez (2605411211)
Porzsák adapterrel. mit Adapter, für GCM 12 SD.
A terméket Bosch Porzsák GCM 12 SD-hez (2605411211) a(z) otthon és kert gt; háztartási gépek gt; porszívók gt; porzsákok kategóriában vásárolhatja meg az xupe.hu online áruházban 19 815 Ft áron.
Gyakran vásárolt ezzel:
Ajánlunk
Otthon és kert gt; Háztartási gépek gt; Porszívók gt; Porzsákok od výrobce Bosch
Značka + kategorie
Otthon és kert gt; Háztartási gépek gt; Porszívók gt; Porzsákok do 500 Ft
Filtr podle ceny
Otthon és kert gt; Háztartási gépek gt; Porszívók gt; Porzsákok do 1 000 Ft
Filtr podle ceny
Otthon és kert gt; Háztartási gépek gt; Porszívók gt; Porzsákok do 1 500 Ft
Filtr podle ceny
Otthon és kert gt; Háztartási gépek gt; Porszívók gt; Porzsákok do 2 000 Ft
Filtr podle ceny
PODOBNÉ PRODUKTY
Bosch
Porzsák - für PBS 75/75 E Bosch Accessories 1605411025 (1605411025)
5.0
od 9 125 Ft
Ezviz
EZVIZ RS20 Pro dokkolós robotporszívó gyári porzsák csomag, 3 db porzsák, 5L / db (CS-RA-BG04)
5.0
od 16 050 Ft
Dewalt
Dewalt porzsák, 20 liter - 30 liter, 3db (DXVA19-4204) (DXVA19-4204)
5.0
od 7 970 Ft
Mova
MOVA RLV50BE V50 Ultra Robotporszívó Fekete (6977728943800)
5.0
od 534 740 Ft
GYAKRAN FELTETT KÉRDÉSEK
A(z) Bosch Porzsák GCM 12 SD-hez (2605411211) termékhez a(z) BOSCH márkától.
Ezen az oldalon gyors válaszokat talál a Bosch Porzsák GCM 12 SD-hez (2605411211) termékhez és tanácsokat is nyújt, hogyan válasszon otthon és kert gt; háztartási gépek gt; porszívók gt; porzsákok termékeket. Az árakat több e-shopból hasonlítjuk össze és rendszeresen frissítjük azokat.
Mennyibe kerül a Bosch Porzsák GCM 12 SD-hez (2605411211)?
Jelenleg a Bosch Porzsák GCM 12 SD-hez (2605411211) terméket már 19 815 Ft-ért vásárolhatja meg. Több e-shopból összehasonlítjuk az ajánlatokat (1 üzlet), így könnyen kiválaszthatja a legjobb árat és üzletet. Javasoljuk, hogy kattintson az ajánlat részleteire – az ár és a rendelkezésre állás a nap során változhat az e-shopok készletének megfelelően.
Hol vásárolhat Bosch Porzsák GCM 12 SD-hez (2605411211)?
A legolcsóbb ajánlatot általában az xupe.hu e-shopban találja, de javasoljuk, hogy hasonlítsa össze más üzleteket is az alábbi táblázatban. Az Az üzletbe gombra kattintva közvetlenül a terméket kínáló eladó oldalára jut.
Van-e Bosch Porzsák GCM 12 SD-hez (2605411211) raktáron?
A rendelkezésre állás az eladótó függ. Az árösszehasonlítás táblázatban fent láthatja az egyes e-shopok aktuális állapotát. Ha Raktáron van feltüntetve, a terméket azonnal meg lehet rendelni.